Redukcja etatów w firmie i co dalej? Kiedy jesteś pod ostrzałem…

Redukcja etatów w firmie i co dalej? Kiedy jesteś pod ostrzałem…

Obecnie całkiem sporo firm w województwie kujawsko-pomorskim szuka różnego rodzaju oszczędności. Niestety, często wynikiem takich działań jest reedukacja etatów, co dotyczy zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Co zrobić w takiej sytuacji? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule.

Redukcja etatów może się zdarzyć zarówno w małej, jak i dużej firmie. Niestety, ale w dobie inflacji jest to poważny problem, który może dotyczyć szerokiego grona osób. Co zrobić w sytuacji, w której jesteś pod ostrzałem? Przekonaj się.

Kiedy redukcja etatów może Cię dotknąć…

Redukcja etatów w dzisiejszych czasach może dotyczyć tak naprawdę każdej osoby. Warto zatem zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby zabezpieczyć się na taką ewentualność. W każdej sytuacji należy mieć asa w rękawie. Dziś jeden zawód może zatem okazać się niewystarczający. Jeżeli czujesz, że zbliżają się trudne chwile, po prostu postaw na samorozwój. Może się okazać, że udział w odpowiednich kursach oraz szkoleniach będzie dla Ciebie absolutnym strzałem w dziesiątkę. Jeżeli czujesz, że możesz stracić pracę, wyprzedź fakty i zacznij szybciej szukać nowego zatrudnienia. Może się okazać, że znajdziesz zatrudnienie z nawet lepszym wynagrodzeniem, niż dotychczasowe.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.