Praca: Asystent/ka biura nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystent/ka biura nieruchomości
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/1093
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie ofert do systemu informatycznegoumawianie wizyt pozyskowych i prezentacjiobieg dokumentów segregacjapomoc w zabezpieczeniu materiałów biurowych i eksploatacyjnych dbałość o wizerunek firmy, rozpoznawalność, jakość usługpomoc w zabezpieczeniu materiałów operacyjnych opieka nad klientami, utrzymywanie relacjiStaż odbywać się będzie w Śródmieściu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

prawo jazdy kat B po zakończonym stażujęzyk obcy mile widziamy

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy