Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Fryzjer
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/24/0143
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta z zakresu fryzjerstwa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żnin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Fryzjer

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Więcbork Dodane: 2024-05-11
    • - strzyżenie nożyczkami- strzyżenie maszynką,modelowanie włosów,- mycie włośów,- dezynfekcja narzędzi- utrzymanie czystości Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

  • Zobacz więcej
  • Fryzjer

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2024-05-11
    • malowanie, strzyżenie damsko-meskie, modeling Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: doświadczenie w zawodzie, ponieważ bedzie to...