Praca: Intendent

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Intendent
Miejsce pracy: Dobre
Numer: StPr/24/0279
OBOWIĄZKI:
Planowanie jadłospisów, nadzór nad przygotowaniem i wydawaniem posiłków dbając o ich kaloryczność oraz zgodność z normami żywienia, planowanie i organizowanie zaopatrzenia stołówki szkolnej. Sporządzanie raportów żywieniowych, rozliczeń. Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem kuchni. Przestrzeganie zasad Dobrej Praktyki Higienicznej oraz HACCP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

min. 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z żywieniem zbiorowym w tym na stanowisku intendent

Miejsce pracy:

Dobre

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie