Praca: Kopacz

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Kopacz
Miejsce pracy: Gąsawa
Numer: StPr/24/0332
OBOWIĄZKI:
ręczne koszenie skarp i dna ścieków z porostów gestych, twardych, ręczne usówanie namułu z dna cieków, ręczne czyszczenie studni drenarskich z namułu, ręczne wykopy - naprawa narzędzi melioracyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gąsawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie