Praca: Magazynier/sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Magazynier/sprzedawca
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/24/0332
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towarów, układanie na półkach, sprawdzanie stanów, obsługa klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowe


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: dzisiaj
    • Wydawanie i przyjmowanie materiałów budowlanych, wydawanie materiałów klientom. Załadunki, rozładunki. Wymagania konieczne: Zawód: Magazynier Wykształcenie: zasadnicze branżowe...

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik magazyniera

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • przyjmowanie towarów do magazynuwydawanie towarów z magazynurozmieszczenie i rozkładanie towarów na wyznaczonej przestrzeni magazynowejskładanie towarówutrzymanie porządku na...

  • Zobacz więcej