Praca: Nauczyciel specjalista

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Nauczyciel specjalista
Miejsce pracy: Wałdowo
Numer: StPr/24/0197
OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie potencjalnych możliwości ucznia, analiza przyczyn niepowodzeń szkolnych, działania profilaktyczne, współpraca z rodzicami, z PPP, z OPS i innymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Konieczne posiadanie uprawnień pedagogicznych.

Miejsce pracy:

Wałdowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 957,5 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim