Praca: Operator przecinarki plazmowej

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Operator przecinarki plazmowej
Miejsce pracy: Gołuszyce
Numer: StPr/24/0353
OBOWIĄZKI:
Uruchamianie, kontrolowani i zatrzymywanie procesu obróbki, ustawianie wielkości korekcyjnych narzędzi obróbczych, ustawianie miejsc zerowych przedmiotu obrabianego, optymalizacja procesu produkcji, kontrola wymiarowa detalu po wykonaniu na plotaerze CNC, nanoszenie korekcji po wykonaniu i pomiarze detalu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: predyspozycje techniczne do obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gołuszyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu