Praca: Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Drobex-Agro Spółka z o.o. zajmuje się produkcją jednodniowych piskląt kurzych typu brojler. Firma została założona w 1992 roku w Makowiskach, jako jedno z ogniw zintegrowanej produkcji drobiarskiej Grupy Drobex. Po wielu latach ciągłego rozwoju jesteśmy dziś jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw drobiarskich w Polsce.
Pracownik Działu Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12
Twój zakres obowiązków
  • prace związane z utrzymaniem w ruchu maszyn i urządzeń
  • praca w systemie 4-brygadowym
Nasze wymagania
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryk, elektronik, mechanik
  • może być to osoba bez doświadczenia z kierunkowym wykształceniem
  • wymagana chęć do pracy i uczenia się
Mile widziane
  • uprawnienia energetyczne
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 34,7-37,7 zł/h brutto
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • wczasy pod gruszą
  • paczki świąteczne
  • mikołajkowe paczki dla dzieci
  • dofinansowanie dla dzieci do obozów i kolonii
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa