Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0753
OBOWIĄZKI:
Czynności produkcyjne polegające na uzupełnieniu komory baterii litowo-jonowych, przygotowaniu wiązki do baterii,szlifowanie elementów metalowych oraz kwasowych, przygotowywanie łączników przeznaczonych do baterii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Praca w godzinach od 06.00 do 18.00 wg. grafiku ustalonego z tygodniowym wyprzedzeniem.Przewidywany okres zatrudnienia: 18 miesięcy. Pracodawca uzytkownik: Emtor Sp. zo.o.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia