Praca: Pracownik w sadzie owocowym

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik w sadzie owocowym
Miejsce pracy: Trzemiętówko
Numer: StPr/24/1046
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie gleby do sadzenia,- przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych,- zbiór owoców,- sortowanie owoców,- drobne naprawy maszyn i sprzętów ogrodniczych.Staż odbywać się będzie w gminie Sicienko
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie: minimum podstawowe, preferowane - zawodowe lub średnieMile widziane prawo jazdy kat. B oraz T po zakończonym stażu

Miejsce pracy:

Trzemiętówko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy