Praca: Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Referent
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/1103
OBOWIĄZKI:
Obsługa kandydatów na studentaSprzedaż oferty UczelniProwadzenie dokumentacji kandydatów na studentaObsługa procesów rekrutacyjnych (wprowadzanie danych do systemu CRM, KS)Przekazywanie dokumentacji zrekrutowanych kandydatów do Dziekanatu.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Bartodzieje
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Obsługa programów Exel, Word.Znajomość języka angielskiego - podstawowy, średniozaawansowany

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy