Praca: Sprzedawca st efs+ 186/951/203/24

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Sprzedawca st efs+ 186/951/203/24
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/24/0950
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zobacz podobne oferty

  • Doradca Klienta / Sprzedawca

  • AGATA Spółka Akcyjna Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji;...

  • Zobacz więcej
  • Sprzedawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Przyjezierze (pow. mogileński, gm. Jeziora Wielkie), Przyjezierze Dodane: 2024-05-09
    • sprzedaż lodów, posiłków obsługa klienta, utrzymanie czystości na stanowisku pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szabda Dodane: 2024-05-09
    • Przyjmowanie interesantow; obsługa programu magazynowo-sprzedażowego; obsługa drukarki fiskalnej; wystawianie faktur; wydawanie towarów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...