Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/24/0336
OBOWIĄZKI:
wg.programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Zobacz podobne oferty

  • Asystent do spraw księgowości

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-09-16
    • Wprowadzanie dokumentów do programów księgowych i przygotowanie zestawień dla klientów biura.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Kapuściska Wymagania konieczne:...

  • Zobacz więcej
  • Asystentka ds. eksportu

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Śmielin Dodane: 2024-09-11
    • budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z zagranicznymi klientami biznesowymi , przygotowywanie ofert, opracowań, raportów oraz prezentacji handlowych. prowadzenie negocjacji...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Śmielin Dodane: 2024-09-07