Praca: Asystent nauczyciela w szkole

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Asystent nauczyciela w szkole
Miejsce pracy: Strzelce (pow. mogileński, gm. Mogilno), Strzelce
Numer: StPr/24/0693
OBOWIĄZKI:
Praca związana z w/w stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Strzelce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Wychowawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2024-09-10
    • sprawowanie opieki nad grupą dzieci,organizacja i prowadzenie zajęć wychowawczych,udzielanie pomocy w nauce oraz czynnościach samoobsługowych,kształtowanie zasad wartości u...

  • Zobacz więcej
  • Wizytator

  • Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-09-06
    • Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Praca wykonywana w siedzibie urzędu i poza siedzibą, najczęściej w szkole lub w...

  • Asystent nauczyciela

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Padniewo Dodane: 2024-08-27
    • Spełnianie czynności opiekuńczych oraz wspieranie uczniów w czynnościach samoobsługowych (ubieraniu, jedzeniu, wyjściach do toalety, myciu rąk itp.) W określonych przypadkach...