Praca: Asystent nauczyciela

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Asystent nauczyciela
Miejsce pracy: Padniewo
Numer: StPr/24/0715
OBOWIĄZKI:
Spełnianie czynności opiekuńczych oraz wspieranie uczniów w czynnościach samoobsługowych (ubieraniu, jedzeniu, wyjściach do toalety, myciu rąk itp.) W określonych przypadkach może być to opieka higieniczna, w tym pomoc w załatwianiu potrzeb fizjologicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialność, punktualność

Miejsce pracy:

Padniewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie