Praca: Dekarz


Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Dekarz
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/24/0166
OBOWIĄZKI:
montaż i konserwacja pokryć dachowychprace na wysokościach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

doświadczenie w zawodzie dekarza

Miejsce pracy:

Tuchola


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomocnik dekarza

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Osielsko Dodane: dzisiaj
    • foliowanie dachówmontaż łątmontaż dachów, blachy, papymontaż obróbek blacharskichStaż odbywać się będzie w Osielsku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

  • Zobacz więcej
  • Dekarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: dzisiaj
    • montaż i konserwacja pokryć dachowychprace na wysokościach Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: doświadczenie w zawodzie dekarza

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik dekarza

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Osielsko Dodane: 2024-04-17
    • foliowanie dachówmontaż łątmontaż dachów, blachy, papymontaż obróbek blacharskichStaż odbywać się będzie w Osielsku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

  • Zobacz więcej