Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Doradca klienta
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/2342
OBOWIĄZKI:
sprzedaż produktówobsługa klientów wsparcie techniczne klientapoznanie i obsługa programu księgowo-magazynowego small businessrealizacja zmówieńprzygotowanie ofert handlowychStaż odbywać się będzie na Wzgórz Wolności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

obsługa komputera, ms office, logiczne myślenieosoba technicznamile widziany elektryk, elektronikangielski - podstawowy

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy