Praca: Elektryk utrzymania ruchu

Dla Naszego klienta, czołowego producenta z branży spożywczej, cieszącego się uznaniem wśród konsumentów, firmy z tradycjami poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Elektryk utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Toruń
Zakres obowiązków:
  • Obsługa i konserwacja maszyn elektrycznych i elektromechanicznych.
  • Montaż elementów elektrycznych i oświetlenia.
  • Kontrola instalacji zasilających.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (możliwość przeszkolenia).
  • Umiejętności interpretacji schematów elektrycznych.
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej i nadgodzin.
  • Preferowana książeczka sanepidu.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Świadczenia socjalne.
  • Paczki świąteczne.
  • Szkolenia i ubezpieczenia grupowe.