Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Elektryk
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/24/0019
OBOWIĄZKI:
-prowadzenie w zakresie posiadanych uprawnień właściwej eksploatacji oraz sprawowanie nadzoru nad prawidłowością działania urzadzeń i instalacji elektrycznych Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i dokumentacją techniczno-ruchową urządzeń elektrycznych oraz niezwłoczne zgłaszanie przelożonemu wykrytych nieprawidłowości;-niezwloczne usuwanie awarii urządzeń instalacji elektrycznych Spółki w zakresie posiadanych uprawnień;-przeprowadzanie modernizacji, przebudowy, obsługi, napraw, przeglądów i pomiarów urządzeń i instalacji elektrycznych Spółki w zakresie posiadanych uprawnień;-prowadzenie ewidencji wymian i napraw urządzeń i instalacji elektrycznych;-wykonywanie innych zadań zleconych przez Prezesa Zarządu i Kierowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wymagane co najmniej kulkuletnie doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia elektryczne

Miejsce pracy:

Żnin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie