Praca: Florysta

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Florysta
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/24/0332
OBOWIĄZKI:
praca związana z w/w stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Florysta

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno Dodane: 2024-04-26
    • Zgody z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Florystka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-04-26
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wymagane doświadczenie w zawodzie, chęci do pracy, umiejętność układania bukietów, praca...