Praca: Grafik komputerowy multimediów

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Grafik komputerowy multimediów
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/24/0840
OBOWIĄZKI:
tworzenie grafik komputerowych, wizualizacji gotowych produktów do produkcji, na stronie internetowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Grafik 3D / Konstruktor

  • FRACTAL SP. Z O.O. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-10-09
    • Zakres obowiązków przygotowywanie wizualizacji 3D (strefy targowe, meble komercyjne i inne), na bazie otrzymanych materiałów projektowanie przestrzenne przygotowywanie plików do...

  • Zobacz więcej
  • Grafik DTP

  • Flame Employment Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-10-07
    • Zakres obowiązków: Przygotowanie materiałów do druku; Tworzenie projektów graficznych wektorowo; Tworzenie nowych wzorów oraz modyfikowanie starych wzorów; Kontrola jakości...

  • FRACTAL SP. Z O.O. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-09-30
    • Zakres obowiązków przygotowywanie wizualizacji 2D na bazie otrzymanych materiałów przygotowywanie plików do druku i produkcji - DTP dokładność i zaangażowanie w wykonywane...