Praca: Inżynier Procesu

Spółka Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. jest producentem metalowych elementów tłoczonych – podzespołów dla branży samochodowej, branży AGD i energetyki odnawialnej.

Obecnie w związku z rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu
Miejsce pracy: Ostaszewo (pow. toruński, gm. Łysomice)
Opis stanowiska:
  • nadzór na funkcjonowanie procesu technologicznego,
  • identyfikacja obszarów do optymalizacji, eliminacji strat i udział w ciągłym doskonaleniu
  • inicjowanie i nadzór nad wdrażaniem zmian w procesach i produktach,
  • przeprowadzanie prób i testów przy wdrażaniu nowych produktów i procesów,
  • weryfikacja specyficznych wymagań klientów,
  • prowadzenie dokumentacji technologicznej
Wymagania:
  • oświadczenie w pracy w obszarze procesu produkcji i firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe technologiczne (preferowane zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn),
  • doświadczenie w stosowaniu narzędzi ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing/ Six Sigma),
  • praktyczna znajomość programu typu CAD,
  • znajomość MS Office,
  • znajomość jednego z procesów: obróbka plastyczna metali, zgrzewania lub spawania,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego ,
  • doświadczenie w branży automotive, AGD będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • dofinansowanie lekcji języka angielskiego,
  • ciekawą i pełna wyzwań pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i możliwość wymiany doświadczeń w firmach w grupie Okaya,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • szkolenie,
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu,
  • słodkie piątki i owocowe środy,
  • pakiet medyczny, karta multisport.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “ Wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poland Tokai Okaya Manufacturing sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie (Ostaszewo 57 G, 87-148 Łysomice), wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000263723, z kapitałem zakładowym w wysokości 35.005.000 zł, NIP: 956-218-01-53 REGON: 340208349 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Inżynier Procesu.)”.