Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Kelner
Miejsce pracy: Ciechocinek
Numer: StPr/24/0185
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ciechocinek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Zobacz podobne oferty

  • Kelner

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: wczoraj
    • przyjmowanie zamówień, obsługa gości, obsługa płatności, przygotowywanie napoi ciepłych i zimnych, obsługa ekspresu, obsługa cateringów, wykonywanie poleceń przełożonego...

  • Zobacz więcej
  • Wydawca posiłków / kelner

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-04-25
    • Przyjmowanie i wydawanie zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie minimum zawodowe, chęci do pracy, mile widziane orzeczenie...

  • Staż kelner

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-04-17
    • m.in. zapoznanie się z obiektem, szkolenie BHP, zapoznanie się z asortymentem zastawy, nakrywanie stołów, obsługa gości indywidualnych, zapoznanie się z kartą menu dla klienta,...