Praca: Kierowca autobusu

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Świerkówiec
Numer: StPr/24/0759
OBOWIĄZKI:
Przewóz osób. Przyjmowanie i sprawdzanie stanu technicznego przydzielonego pojazdu. Przestrzeganie prawa o ruchu drogowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca autobusu (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

Wymagania inne:

komunikatywność, punktualność, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Świerkówiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie