Praca: Kierowca C+E w ruchu krajowym

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Kierowca C+E w ruchu krajowym
Obowiązki:
  • Prowadzenie samochodu ciężarowego
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu
  • Ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem ładunku
  • Pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego
Wymagania:
  • Doświadczenie w kierowaniu ciągnikami siodłowymi z naczepami
  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Świadectwo kwalfikacji lub kurs na przewóz rzeczy oraz ważne badania (psychologiczne i lekarskie)
  • Karta kierowcy
  • Zezwolenie na kierowanie wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Prace z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Nowoczesny tabor
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

P.H.P Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński