Praca: Kierowca ciężarówki - trasy międzynarodowe


Kierowca ciężarówki - trasy międzynarodowe
Miejsce pracy: Grudziądz
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa tras Polska – Niemcy dla firmy MTW Logistic.
Nasze wymagania
  • Prawo jazdy kategorii C+E i karta kierowcy.
  • Doświadczenie w międzynarodowym transporcie drogowym.
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt.
Oferujemy
  • Umowa o pracę.
  • Regularne wynagrodzenie.
  • Doskonały sprzęt (marki Volvo, MAN, Mercedes, Krone, Wielton).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Weekendy w domu.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Zobacz podobne oferty

  • Kierowca międzynarodowy C+E

  • MTW Logistic Tomasz Wałachowski Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-09-12
    • Twój zakres obowiązków firma MTW Logistic poszukuje kierowców do pracy na trasach Polska – Niemcy. Nasze wymagania prawo jazdy C+E karta kierowcy doświadczenie w transporcie...

  • Zobacz więcej