Praca: Kierowca międzynarodowy


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kierowca międzynarodowy
Miejsce pracy: Błądzim
Numer: StPr/24/0164
OBOWIĄZKI:
Transport do Skandynawii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: karta kierowcy


Wymagania inne:

doświadczenie w zawodzie kierowcy

Miejsce pracy:

Błądzim


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kierowca kat. c

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bysław Dodane: 2024-04-25
    • transport towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Pracownik magazynowy/kierowca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Cymbark Dodane: 2024-04-25
    • przygotowanie towaru do wysyłki,pakowanie towaru na auto,załadunek i rozładunek towaru ,prowadzenie pojazdu dostawczego Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe...

  • Zobacz więcej
  • Kierowca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-04-24
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Wymagane prawo jazdy kat. B, znajomość branży budowlanej...

  • Zobacz więcej