Praca: Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Górna Grupa
Numer: StPr/24/0629
OBOWIĄZKI:
Dostarczanie towaru do kontrahenta, pomoc przy załadunku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Górna Grupa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 33,74 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu