Praca: Koordynator ds. utylizacji opon

Koordynator ds. utylizacji opon
Miejsce pracy: Toruń
Zadania:
  • Planowanie i organizacja pracy wydziału, zarządzanie zespołem (8 osób).
  • Szkolenie pracowników w obszarze przetwarzania odpadów gumowych.
  • Monitorowanie, raportowanie i układanie harmonogramu pracy zespołu.
  • Zarządzanie przyjmowaniem i dokumentacją transportu odpadów gumowych.
  • Optymalne wykorzystanie terenu, zgodnie z przepisami BHP.
  • Aktywny udział w załadunku maszyn i procesie przetwarzania.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i dokumentacji podczas załadunku wyprodukowanego oleju.
  • Praca w systemie równoważnym, wymagająca dobrej kondycji fizycznej, możliwe zmiany nocne.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętności analityczne, decyzyjne i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość podstaw mechaniki i doświadczenie warsztatowe.
Oferujemy:
  • Do 8000 zł brutto, zależne od doświadczenia i zaangażowania.