Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/24/0684
OBOWIĄZKI:
manicure hybrydowy, pedicure hybrydowy, przedłużanie paznokci metodą żelową na formie, mile widziane wykonywanie zdobień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: kosmetyczka stylistka paznokci

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: dobra interpretacja potrzeb klienta
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowe

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu