Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Kucharz
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/24/0469
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie potraw, praca w kuchni, sprawdzanie jakości potraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: gotowanie


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe w zawodzie kucharz

Miejsce pracy:

Inowrocław


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie



Zobacz podobne oferty

  • Kucharz kuchni azjatyckiej

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • OBRÓBKA RYB, MIĘS, OBIERANIE WARZYW, PRZYGOTOWYWANIE I PRZYRZĄDZANIE POTRAW I NAPOJÓW KUCHNI WIETNAMSKIEJ I AZJATYCKIEJ Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Pruszcz Dodane: wczoraj
    • Zapoznanie się z dokumentacją w MOO, przepisami BHP i p/poż., zapewnienie odpowiedniej jakości pracy,pobieranie surowców z magazynu żywieniowego, sporządzanie posiłków zgodnie...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-09-16
    • przygotowywanie posiłków kuchni orientalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Chęci do pracy, znajomość kuchni orientalnej. Umowa o pracę na 2 zmiany...

  • Zobacz więcej