Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kucharz
Miejsce pracy: Pruszcz
Numer: StPr/24/0642
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z dokumentacją w MOO, przepisami BHP i p/poż., zapewnienie odpowiedniej jakości pracy,pobieranie surowców z magazynu żywieniowego, sporządzanie posiłków zgodnie z jadłospisem, uczestniczenie w przygotowaniu jadłospisu z rozgraniczeniem diet oraz posiłków dodatkowych, bezpośredni kontakt z mieszkańcami przy wydawaniu posiłków, udzielanie rad i informacji na temat diet, walorów odżywczych, właściwe przechowywanie posiłków i surowców znajdujących się w kuchni, dalsza pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom, dbanie o dostępność środków czystości w kuchnii na zapleczu, prace porządkowe mające na celu utrzymanie kuchni, stołówki i pozostałych pomieszczeń w czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

ukończone kursy, praktyki zawodowe, kursy z zakresu żywienia zbiorowego

Miejsce pracy:

Pruszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu