Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Magazynier
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0288
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z asortymentem; zapoznanie ze sposobem: zamawiania i przyjmowania towaru na podstawie dokumentu dostawy, sprawdzania towaru pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowania towaru do wywozu i wysyłki, naliczania marży, metkowanie i układania towaru, wysyłania dokumentów związanych z obrotem całorocznym, przeprowadzania inwentaryzacji, obliczania różnic inwentaryzacyjnych, obsługi urządzeń technicznych znajdujących się w punkcie, wystawiania faktur, dbania o czystość stanowiska pracy i sali magazynowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Minimalny poziom wykształcenia: brak wymagań.

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy