Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Magazynier
Miejsce pracy: Głodowo (pow. lipnowski, gm. Lipno), Głodowo
Numer: StPr/24/0446
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Głodowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wymagania inne: staż FEdKP (I) - PaulinaWymagana znajomość obsługi komputera, chęci do pracy.

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-06-13
    • zgodne ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczenie w magazynie....

  • Magazynier / Kierowca (kat. C)

  • Zing S. A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-06-12
    • Opis stanowiska: przyjmowanie i wydawanie towarów, praca od poniedziałku do piątku, przygotowanie towaru do przewozu/dostawy, przewóz i dostarczenie towaru do Klienta, rozładunek...