Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Magazynier
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/24/0916
OBOWIĄZKI:
zgodne ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczenie w magazynie. Umowa o pracę na 2 zmiany, wynagrodzenie brutto 4242 zł.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu



Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • GRAFPOL B.M. Meszkes Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • przyjmowanie produktów na stan magazynowy edytowanie dokumentów magazynowych kontrola stanów magazynowych okresowa inwentaryzacja wykształcenie średnie lub zawodowe czynne prawo...

  • Zobacz więcej
  • Spichrzowy - robotnik magazynowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2024-06-24
    • prace rozładunkowe pojazdów, pobieranie prób zboża w czasie konserwacji, dbanie o czystość w obiekcie, prace załadunkowe pojazdów, pomoc przy usuwaniu drobnych awarii,...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zławieś Mała Dodane: 2024-06-24
    • Przygotowywanie zamówień, wydawanie towaru, cięcie na pile, pakowanie przesyłek, sprzątanie stanowiska pracy, układanie towaru, wieszanie do malowania profili. Wymagania...

  • Zobacz więcej