Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Magazynier
Miejsce pracy: Dobre
Numer: StPr/24/0351
OBOWIĄZKI:
zgodnie z harmonogramem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dobre

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2024-06-29
    • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu; utrzymanie porządku i czystości na magazynie; zabezpieczanie towaru przed zniszczeniem; kontorloa zgodności stanów magazynowych;...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-06-29
    • przyjmowanie i wydawanie towaru, układanie towaru w magazynie i sali sprzedaży, dbanie o zgodność stanów magazynowych, utrzymywanie porządku w magazynie i sali sprzedaży,...

    • staż FP-nauka procesów wewnętrznych magazynu -nauka obiegu dokumentów- magazyn-biuro-nauka kontroli przyjmowanych dostaw-utrzymywanie porządku-pakowanie materiałów...