Praca: Mechanik maszyn i urządzeń

Drobex-Agro Spółka z o.o. zajmuje się produkcją jednodniowych piskląt kurzych typu brojler. Firma została założona w 1992 roku w Makowiskach, jako jedno z ogniw zintegrowanej produkcji drobiarskiej Grupy Drobex. Po wielu latach ciągłego rozwoju jesteśmy dziś jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw drobiarskich w Polsce.
Mechanik maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12
Twoje obowiązki
  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń
Wymagania
  • wykształcenie techniczne  (elektryk, elektronik, mechanik)
  • mile widziane uprawnienia energetyczne
To oferujemy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 34,7-37,7 zł/h brutto
  • Benefity:
    • ubezpieczenia grupowego
    • wczasy pod gruszą
    • paczki świąteczne
    • mikołajkowe paczki dla dzieci
    • dofinansowanie dla dzieci do obozów i kolonii
    • kasa zapomogowo-pożyczkowa