Praca: Mechanik pojazdów samochodowych


Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Szubin
Numer: StPr/24/0324
OBOWIĄZKI:
wymiana części samochodowychwymiana płynów eksploatacyjnychwulkanizacjia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szubin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik samochodowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-05-07
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: dop 126.21 RPO IV Wymagane doświadczenie jako mechanik samochodowy.

  • Zobacz więcej
  • Mechanik samochodowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechrz Dodane: 2024-05-04
    • naprawa pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: umiejętność naprawy pojazdów samochodowych

  • Zobacz więcej
  • Mechanik samochodowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-04-17
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: dop 126.21 RPO IV Wymagane doświadczenie jako mechanik samochodowy.

  • Zobacz więcej