Praca: Mechanik utrzymania ruchu

Mechanik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków
  • Nadzór nad pracą linii produkcyjnej i maszyn
  • Bieżące naprawy awarii i usterek
  • Uczestniczenie w modernizacji urządzeń
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne - najlepiej mechanika lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy z hydraulicznymi i pneumatycznymi układami sterowania
  • Doświadczenie na stanowisku dotyczącym utrzymania ruchu/naprawy maszyn
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy
  • Atrakcyjna podstawa wynagrodzenia + comiesięczna premia
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Praca w stabilnej, ugruntowanej na rynku firmie
  • Dobra atmosfera pracy
  • Bogate benefity pracownicze (multisport, prywatna opieka zdrowotna, bony świąteczne)