Praca: Menedżer Zespołu Sprzedaży

Menedżer Zespołu Sprzedaży
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Twój zakres obowiązków:

  • Twoim zadaniem będzie prowadzenie rekrutacji i budowanie zespołu Doradców Ubezpieczeniowych.
  • Będziesz zarządzał/a podległym zespołem Doradców Ubezpieczeniowych.
  • Będziesz odpowiedzialny/a za wdrożenie Doradców w Twoim zespole w sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.
  • Na bieżąco będziesz wspierał/a swój zespół w codziennych sprawach.
  • Będziesz realizował/a ustalone cele sprzedażowe.
  • Do Twoich obowiązków będzie należało rozliczanie ilościowe i jakościowe pracy Twojego zespołu
  • Twoim zadaniem będzie prowadzenie szkoleń dla Doradców: produktowe oraz motywacyjne.
Nasze wymagania:
  • Posiadasz doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej.
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem Doradców.
  • Wykazujesz się umiejętnością pracy w zespole.
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie.
  • Jesteś osobą, która jest otwarta na ciągłe poszerzanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń i rynków finansowych.
  • Umiesz nawiązywać kontakty z obecnymi oraz potencjalnymi klientami.
  • Jesteś gotowy/a podjąć współpracę w oparciu o działalność gospodarczą.
To oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o premię i prowizję - zależną od wyników sprzedaży Twojego zespołu (brak sufitu wynagrodzeniowego).
  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość awansu.
  • Rozwinięty system szkoleń (wstępnych, produktowych, sprzedażowych i menedżerskich).
  • Work life balance - zdrowa równowaga między życiem zawodowym a prywatnym - sam decydujesz ile pracujesz.
  • Praca hybrydowa - w biurze, zdalnie lub z dowolnego miejsca na świecie.
Towarzyszymy Ci na każdym etapie życia, odpowiadając na bieżące potrzeby ubezpieczeniowe. Ubezpieczenia na życie, zdrowotne, komunikacyjne, NNW, polisa mieszkaniowa, turystyczna, oferta dla rolnika i rozwiązania dla firm. Ubezpieczamy cały Twój świat.