Praca: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Barcin-Wieś
Numer: StPr/24/0090
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Barcin-Wieś

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Monter ociepleń budynków

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: wczoraj
    • Monter ociepleń budynków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Monter-ślusarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Karnowo Dodane: wczoraj
    • montaż balustrad Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: rys. techniczny, prawo jazdy, montaż u klienta

  • Monter stolarki okiennej i drzwiowej

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Czernikowo Dodane: wczoraj
    • montaż, demontaż stolarki okiennej, drzwiowej, montaż bram garażowych- prace ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: [Inne] : prawo jazdy...