Praca: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Krobia (pow. toruński, gm. Lubicz), Krobia
Numer: StPr/24/0739
OBOWIĄZKI:
Frezowanie posadzki pod ogrzewanie podłogowe i montaż ogrzewania podłogowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krobia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego



Zobacz podobne oferty

  • Monter/ka podzespołów (również z orzeczeniem)

  • ManpowerGroup Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2024-09-17
    • Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności. Zadania: Praca siedząca Proste prace manualne, składanie elementów Dokonywanie czynności...

  • Zobacz więcej
  • Monter ociepleń budynków

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wichulec Dodane: 2024-09-17
    • Prace polegające na wykonywaniu ociepleń ścian budynków, nakładanie struktury na wcześniej przygotowane ściany, myciu elewacji, impregnacji ocieplenia oraz jej malowaniu,...

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik montera nagrobków

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kozłowo (pow. świecki, gm. Świecie), Kozłowo Dodane: 2024-09-15
    • Montaż nagrobków, inne prace kamieniarskie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej