Praca: Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Miejsce pracy: Łabiszyn
Numer: StPr/24/0247
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce odbywania stażu: Bydgoszcz

Miejsce pracy:

Łabiszyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Monter rurociągu

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Suradówek Dodane: 2024-04-24
    • Prowadzenie prac montażowych rurociągu. Wymagania konieczne: Zawód: Monter rurociągów przemysłowych Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe : 2-3 lata na stanowisku montera...

  • Zobacz więcej
  • Monter instalacji fotowoltaicznych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bukowiec (pow. świecki, gm. Bukowiec), Bukowiec Dodane: 2024-04-23
    • Montaż paneli PV na konstrukcji naziemnej i dachowej, montaż konstrukcji, montaż falowników i rozdzielni, wypełnianie dokumentów powykonawczych Wymagania konieczne:...

  • Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Janowiec Wielkopolski Dodane: 2024-04-20
    • wykonywanie prac konserwacyjnych na sieci kanalizacyjnej, usuwanie awarii kanalizacyjnych, kierowca samochodu asenizacyjnego, obsługiwanie urządzeń pomocniczych Wymagania konieczne:...