Praca: Nauczyciel edukacji przedszkolnej

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Nauczyciel edukacji przedszkolnej
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/24/1024
OBOWIĄZKI:
zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne. Umowa o pracę, wynagrodzenie brutto 4300 zł+ 800 zł. premii.

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu