Praca: Nauczyciel matematyki

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Nauczyciel matematyki
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/24/0444
OBOWIĄZKI:
Nauka przedmiotu-matematyki w szkole podstawowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: matematyka
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe o kierunku matematyka, przygotowanie pedagogiczne-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Godz. pracy wg aktualnego planu lekcji w przedziale od 8:00 do 16:20

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy