Praca: Ogrodnik

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Ogrodnik
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/0247
OBOWIĄZKI:
pielęgnacja terenów zielonych, zakładanie ogrodów, montaż elementów małej architektury, drobne projektyOferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Ogrodnik terenów zieleni
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią