Praca: Operator cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Operator cnc
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/24/0415
OBOWIĄZKI:
monitorownie funkcjonowania poszczególnych maszyn, utrzymywanie poszczególnych maszyn w nalezytym stanie technicznym, doraźny pomiar części w trakcie obróbki, obsługa centrum CNC, prace na CNC
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

umiejetność obsługi maszyn CNC

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią