Praca: Operator maszyn do obróbki drewna - pomocnik magazyniera (staż)


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Operator maszyn do obróbki drewna - pomocnik magazyniera (staż)
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/24/0814
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe


Wymagania inne:

staż FEdKP (I) - PaulinaWymagana umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu



Zobacz podobne oferty

  • Operator maszyny szyjącej

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-06-10
    • Zszywanie poduszek oraz poduszek do leżaków, obsługa maszyny szyjącej i związane z nią czynności. Wymagania inne: doświadczenie w pracy na stanowisku szwaczki, obsługa maszyny...

  • Zobacz więcej
  • Operator maszyn

  • Drobex-Agro Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12 Dodane: 2024-06-04
    • Zadania: obsługa oraz mycie maszyn transport wózków z jajami i pisklętami sortowanie piskląt Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci!

  • Zobacz więcej