Praca: Operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/24/0533
OBOWIĄZKI:
praca przy produkcji okien PCV
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żnin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Operator maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-10-15
    • obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: hindi (hinduski), w mowie - A2 - niższy średnio...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-10-11

  • Operator maszyn wytłaczających

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Podborek Dodane: 2024-10-10
    • 1. Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.2. Bieżący nadzór i kontrola prawidłowego działania maszyn.3. Realizowanie produkcji według planów.4. Odpowiedzialność za...